Wyjazdy dla firm

Szanowni Państwo!

       Nasza propozycja skierowana jest do pracodawców, którzy traktują wyjazdy firmowe jako jedną ze składowych procesu budowania zespołu. Czas spędzony pod żaglami to nie tylko świetna zabawa, ale także niebanalna metoda integracji. Rejsy uczą odpowiedzialności, jak również współpracy z innymi. Budują relacje interpersonalne. W celu zapewnienia sobie maksimum bezpieczeństwa, żeglarze na pokładzie jachtu muszą pokonać wszelkie uprzedzenia, wspierać się oraz dbać o siebie nawzajem. Jest to także źródło wielu cennych przeżyć i doświadczeń. To doskonała okazja do zdobycia przydatnych umiejętności żeglarskich oraz rozwijania czy odkrywania własnych talentów. Niezaprzeczalnym atutem jest obcowanie z cudowną mazurską przyrodą.

        Jednostki jakimi dysponujemy to nowoczesne, komfortowe, bogato wyposażone jachty Maxus 33 wyprodukowane  przez stocznię Northman. Jacht ten okazał się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Maxus świetnie spisuje się w każdych warunkach pogodowych, jest stabilny i bezpieczny, a przy tym szybki i dający dużo frajdy.


Zapewniamy kompleksową organizację:

§          integracyjnego rejsu dla firm, którego trasa obejmie najbardziej urokliwe zakątki mazurskich jezior.

§          profesjonalnych regat żeglarskich na Jeziorze Niegocin, bądź innym akwenie Wielkich Jezior Mazurskich wraz z zawodową komisją sędziowską i pod opieką Mazurskiego WOPR.

§          rejsu szkoleniowego dla osób chcących zdobyć patenty Żeglarza Jachtowego, zakończonego egzaminem
i uzyskaniem uprawnień.


Oferta obejmuje również:

zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę profesjonalnych sterników, opiekę medyczną, ale także transport, ubezpieczenie oraz nagrody. 


Na życzenie klienta gwarantujemy usługi dodatkowe uatrakcyjniające wyjazd:

§          Sporty motorowodne (narty wodne, banan, kneeboard)

§          Loty balonem

§          Paintball, quady, rajdy off - road

§          Pokazy sztucznych ogni

§          Koncerty zespołów szantowych

§          Obsługę profesjonalnego DJ’a