Procedura rezerwacji jachtu

Wszystkich, których zainteresował czarter jachtu na Mazurach serdecznie zapraszamy do rezerwacji w wybranym przez siebie terminie. Dzięki temu można zyskać pewność co do tego, że jacht będzie dostępny wtedy, kiedy zaplanują Państwo podróż, co w szczególności ma znaczenie w sezonie wakacyjnym, kiedy to zainteresowanie czarterami jachtów jest spore. W naszej firmie możliwy jest czarter bez patentu, dysponujemy sporą załogą wykwalifikowanych sterników, z których usług można skorzystać za dodatkową opłatą. Dzięki takiemu rozwiązaniu nawet bez uprawnień do prowadzenia jachtu można spróbować swoich sił na wodzie i spędzić niesamowity, wakacyjny czas w przepięknej, wręcz bajkowej, mazurskiej scenerii. Czarter jachtu w naszej firmie nie jest ani czasochłonny ani skomplikowany, ale wymaga pewnych wcześniejszych przygotowań.

Jak wygląda czarter na Mazurach od strony formalnej?

Aby móc dokonać wstępnej rezerwacji jachtu, najlepiej skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 603-779-553 bądź też poprzez e-mailem – biuro@czarterymazury.com. Kolejnym krokiem jest załatwienie kwestii formalnych związanych z niezbędnymi dokumentami – są one przez nas przesyłane za pośrednictwem poczty. To dwa egzemplarze umowy na czarter jachtów na Mazurach, które po zaakceptowaniu należy podpisać, a jeden z egzemplarzy odesłać do nas pocztą załączając kserokopię dowodu osobistego oraz kserokopię posiadanych uprawnień żeglarskich. Dokumenty należy odesłać na adres firmy, jaki został zamieszczony w umowie o czarter jachtów.

Czarter jachtów Mazury a płatności

Zarezerwowane czartery jachtów bezpośrednio po dopełnieniu kwestii formalnych związanych z umową można opłacić na dwa sposoby.

I wariant płatności – 40% wartości czarteru w ciągu 4 dni po podpisaniu umowy i 60% wartości czarteru przy odbiorze jachtu

II wariant płatności – 100% wartości czarteru w ciągu 4 dni po podpisaniu umowy

Płatności powinny być dokonywane przelewem na konto po dokonaniu rezerwacji. W momencie, kiedy na naszym koncie pojawi się zaliczka, podpisujemy otrzymany egzemplarz umowy i go odsyłamy, co stanowi ostateczne potwierdzenie rezerwacji jachtu w danym terminie. Dodatkowo, zawsze potwierdzamy wykonanie rezerwacji poprzez wysłanie wiadomości e-mail. Dzięki temu można być pewnym, że wszystkie formalności zostały dopełnione.

Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby wszelkie kwestie formalne z naszej strony zostały załatwione w jak najbardziej komfortowy i w jak najszybszy sposób. Jednocześnie, zaproponowana procedura jest korzystna zarówno dla osoby, którą interesuje czarter jachtu na Mazurach jak i dla naszego ośrodka. My zyskujemy pewność, że osoba dokonująca rezerwacji faktycznie dany jacht wyczarteruje w terminie, na który go zarezerwowała, a osoba składająca rezerwację ma pewność, że jeśli pojawi się u nas we wskazanym terminie – zadbany, czysty i w 100% gotowy jacht będzie już na nią czekał, aby można było od razu wyruszyć w trasę pełną przygód. Zachęcamy do wcześniejszych rezerwacji i do zapoznania się ze szczegółową ofertą dostępnych jachtów.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *