Idealny jacht na wyjazd rodzinny

Skoro zdecydowaliście się już na wymarzony wyjazd na Mazury razem z całą swoją rodziną, to z całą pewnością poszukujecie teraz dodatkowych atrakcji, gdzie będziecie mogli spędzić spokojny czas. Być może już nawet rozważaliście wynajem jachtu, i przed podjęciem ostatecznej decyzji powstrzymują Was wyłącznie pojedyncze, negatywne wizje tego, co może stać się na pokładzie. Pragniemy jednak rozwiać wszystkie złe myśli, gdyż zapewniamy – jachty do wynajęcia to idealna rozrywka dla całej rodziny. Podróż przez mazurskie jeziora jest wspaniałym pomysłem na wspólne spędzenie czasu, zrelaksowanie się i beztroską zabawę w gronie najbliższych.

Zastanówmy się zatem wspólnie – jakie warunki powinien spełniać model jachtu, by cała rodzina była usatysfakcjonowana czarterem?

Czarter jachtu – jakimi zasadami kierować się przy wyborze?

Zapewne chcielibyście, by Wasz jacht był przestronny, skoro pomieścić ma więcej niż dwójkę dorosłych osób. Dużo miejsca na podkładzie oraz w kajucie niewątpliwie stanowi ogromną zaletę, zwłaszcza gdy znajdują się na nim ruchliwe dzieci. Pewnie cenicie sobie też możliwość odpoczynku w wygodnym miejscu, a głównie – pełen komfort i bezpieczeństwo. Przede wszystkim interesuje Was jednak niezapomniana podróż wśród przepięknych krajobrazów, widoku mazurskich jezior i chcielibyście, by Wasze pociechy miały z tego wyjazdu równie przyjemne wspomnienia.

antila 33

Jak wybrać model jachtu?

Ciężko wybrać odpowiednie jachty do wynajęcia – nawet gdy udało Ci się sprecyzować już swoje potrzeby i dokładnie wiesz, czego szukasz. Istnieją jednak modele, które w danych sytuacjach sprawdzą się nieco lepiej niż cała reszta. Oto nasza sugestia, która być może ułatwi ostateczną decyzję i zwiększy wrażenia z wyprawy.

Przedstawiamy Antila 33!

Antila 33 jest całkiem nowym, bo tylko dwuletnim modelem, wyprodukowanym specjalnie z myślą o rodzinnych wycieczkach, na których sprawdza się bez zarzutu. Niewątpliwą jego zaletą będzie zwrotność oraz małe zanurzenie, co pozwala załodze na swobodne podejście do praktycznie każdego brzegu. Oznacza to, że jeśli zajdzie taka potrzeba, w każdej chwili możecie bez problemu znaleźć się na lądzie – co jest nieocenionym plusem, gdy żegluje się wraz z małymi dziećmi. Równocześnie będziecie całkowicie bezpieczni na pokładzie dzięki środkom ratunkowym, w które jacht jest zaopatrzony.

antila 33

Antila 33 – wnętrze

Jego wnętrze natomiast zapewni Wam pełną wygodę i schronienie. W głównej części kokpitu znajduje się rozkładany stolik wraz z miejscem, gdzie można spokojnie usiąść lub schronić się przed nieprzewidzianymi opadami. Dodatkowymi atutami będzie obecność kabiny WC oraz kuchenki gazowej pod podkładem, a także odtwarzacz płyt CD.

antila 33 wnętrze

Sam jacht jest bardzo nowoczesny, wyprodukowany ze współczesnymi standardami, a podróże w nim zapewnią niesamowite wrażenia i radość, które podzielą wszyscy członkowie rodziny.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *